Poszukujesz fotografa?

Decyzja, co do wyboru fotografa na ślub, jest równie ważna jak wybór sali na przyjęcie ślubne czy sukienki dla Panny Młodej. Tej decyzji nie można bagatelizować, wynika to z kilku powodów. Profesjonalna fotografia ślubna i fotografia w ogóle, to sztuka, która wymaga odpowiedniego sprzętu, zaangażowania, doświadczenia, umiejętności, kreatywnego myślenia i cierpliwości. Jest to zdolność widzenia całego obrazu i każdego detalu z osobna. Fotograf ślubny powinien starać się dostrzec rzeczy, których uczestnik wydarzenia nie jest w stanie zapamiętać. Moim zadaniem jest, aby uwiecznić na zdjęciach sytuacje, które z czasem zyskują rangę najważniejszej pamiątki z dnia ślubu. Robię wszystko, aby jak najlepiej uchwycić emocje, uczucia, które czują bohaterowie wydarzeń w momencie robienia zdjęcia.

Fotografia to moja pasja, dlatego każde zlecenia traktuje bardzo indywidualnie. Staram się poznać moich Klientów, dzięki czemu możliwe staje się sprostanie ich wymaganiom. Jest to szczególnie ważne w przypadku fotografii ślubnej. Moim Klientom bez względu na to, czy są z Gliwic, czy z okolic, proponuje realizację reportażu ślubnego, tworzącego opowieść ze zrobionych zdjęć. Wykonując go towarzyszę Młodej Parze przez cały dzień ich ślubu, zaczynając od przygotować. Nie ingeruje w przebieg wydarzeń, jestem jedynie obserwatorem. Zdjęcia w plenerze wykonuje w miejscach wskazanych przez Klientów, może to być dowolna lokalizacja. W moim portfolio nie brakuje portretów, zdjęć modowych, z dziećmi, sesji „brzuszkowych” wnętrz i architektury.

Wszystkich zainteresowanych moimi pracami, chcących zrealizować swoją wizję sesji ślubnej i nie tylko, zapraszam do kontaktu. Czekam na telefon od Państwa pod wskazanym numerem telefonu. Można również wysłać do mnie wiadomość drogą elektroniczną, na każdy e mail odpisuje tak szybko, jak jest to możliwe. Dobrym sposobem na kontakt ze mną jest też wypełnienie krótkiego formularza, którego uzupełnienie zajmie kilka minut. Zadaj mi nurtujące Cię pytania, a ja postaram rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości. Nie czekaj, zadzwoń lub napisz, pozwól spełnić mi Twoje marzenia. Zapraszam!

Imie *
Imie
Zgoda na przetwarzanie danych *
Udzielenie zgody jest konieczne jeśli mamy się z Tobą skontaktować. Nie wysyłamy spamu, ani nie sprzedajemy twoich danych innym,

www.am-fotografia.pl

am.fotografia07@gmail.com

502 034 646

Zabrska 1i
Paniówki 44-177