_MKR0419-Edit.jpg

Z przytupem

Portret/Fashion

 

Człowiek jest najczęściej fotografowanym obiektem na świecie. Nie bez przyczyny. Ludzka twarz, mimika, ciało, postawa są na tyle plastyczne i różnorodne, że trudno znaleźć bardziej ciekawy obiekt. Nikogo zatem nie dziwi, że zdjęcia portretowe to coś co każdy z nas ma w swoim albumie, telefonie i na swoich kontach popularnych obecnie portali społecznościowych. Tego typu zdjęcia nie odchodzą do lamusa, odkąd człowiek zaczął uwieczniać świat na zdjęciach. Chociaż nie da się ukryć, że dzisiejsze portrety i zdjęcia modowe wyglądają całkowicie inaczej niż kilkadziesiąt lat temu. Na sposób robienia portretów mają wpływ różnego rodzaju trendy, poza tym jakość zdjęć zależy od talentu fotografa, jego kreatywnego postrzegania świata i posiadanego sprzętu.

Portret, tak samo jak dramatyczny obraz i ekscytujące zdjęcie dzikiej przyrody, wymaga dokładnej obserwacji. Aby móc wykonać dobry portret niezbędna jest umiejętność wydobycia charakterystycznych szczegółów oraz komponowania elementów znajdujących się w kadrze, jak i tych poza nim. Dobry portret mimo, że jest zdjęciem wymagającym zaplanowania, pokazuje określone emocje lub jakiś konkretny moment, ma jakiś cel. Fotografia portretowa powinna pokazywać to czego na co dzień nikt nie zauważa.

Moim Klientom z Gliwic  i nie tylko proponuje szeroki wachlarz usług w całym zakresie fotografii portretowej, modowej. Jestem w stanie wykonać indywidualne sesje fotograficzne w dowolnie zaaranżowanej stylizacji i dowolnej scenerii. Wykonuje zdjęcia w plenerze i studyjne. To Ty decydujesz jak chcesz wyglądać i gdzie ma odbyć się sesja, w razie jakichkolwiek wątpliwości służę radą. Jestem w stanie zrealizować sesje „brzuszkowe” i dzieci. Specjalizuje się też w zdjęciach do portfolio dla modelek. Wykonuję retusz i obróbkę cyfrową fotografii. Każda realizacja jest przeze mnie niezwykle pieczołowicie przygotowywana, tak aby każdy Klient był zadowolony z efektu końcowego. Dlatego, jeśli marzysz o niebanalnym portrecie, sesji modowej, zadzwoń lub napisz a ja z przyjemnością wykonam dla Ciebie takie zdjęcia, jakie zechcesz.

Zapraszam.