ZAPYTAJ O OFERTĘ ŚLUBNĄ

Fotografia ślubna

Ślub i wesele to wyjątkowe okoliczności – przede wszystkim dlatego, że z założenia, odbywają się tylko raz w życiu. Gdyby w trakcie uroczystości poszło coś nie tak, to już nie można tego powtórzyć. Trzeba o tym pamiętać wybierając fotografa ślubnego,którego zadaniem jest uwiecznienie najważniejszych chwil z tego dnia na fotografiach. Wybór fotografa to jedno z zadań na liście rzeczy do zrobienia przed uroczystością,którego nie można bagatelizować. Wbrew pozorom nie jest to wcale łatwe. Tym bardziej,że aby móc cieszyć się z rezultatów pracy fotografa ślubnego,należy przemyśleć wiele detali. Narzeczeni muszą zdecydować jakie chcą zdjęcia,to znaczy czy ma być to fotorelacja w formie reportażu, czy tylko sesja plenerowa.Muszą podjąć decyzję o tym, jaka część uroczystości ma być uwieczniona na zdjęciach i w jakim miejscu ma odbyć się sesja pozowana. Z przyjemnością pomogę w znalezieniu odpowiedzi na powyższe pytania przyszłym Parom Młodym pochodzącym z Gliwic. Profesjonalna fotografia ślubna to moja specjalność.Zapraszam do skorzystania z wiedzy, umiejętności i doświadczenia, jakimi dysponuję.

Michał Krawczyński

 
 

Sztuka uchwycenia uczuć na fotografii

Zachęcam do współpracy ze mną. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe, które z przyjemnością podzielę się na unikalne sesje zdjęciowe.

Na początek warto wyjaśnić, czym zajmuje się ślubny . Otóż jego kompozycje. Jest to umiejętne uchwycenie uczucia na zdjęciach. Jest to niełatwa sztuka, zdecydowanie trudniejsza niż fotografowanie obiektów materialnych. Aby próbować uwielbiać, jako jeden z najlepszych dni w swoim życiu. Nie możesz już powtórnie sfotografować. Nie można, aby zrobić coś więcej niż Wielu bohaterów w czasszych czasach.

Fotograf powinien pokazywać całokształt wesela i śluby, miejsca, dekoracje, ale też wspomniane już uczucia, które są w stanie uchwycić tylko profesjonalistę. Tu liczy się każdy detal. Zdjęcia ze ślubu są rejestrowane niepowtarzalny styl i kolor ślubu. Ta fotorelacja jest taka, która jest dostępna od momentu ślubu w stanie, w którym chcesz się komunikować. Znakiem, że fotorelacja ze ślubem została opublikowana 350 zdjęć. Jako fotograf ślubny z Gliwic wiem, że nie jest to łatwe. Aby zdjęcia do zaskakiwać należy pokazywać inny punkt widzenia / kontekst; pójście na łatwiznę nie wchodzi w grę. Dlatego bez fotografowania ślubną można nazwać sztuką. Praca fotografa to coś więcej niż praca rzemieślnika.

 

Dobry sprzęt, doświadczenie, dyskrecja, przygotowanie do moich atuty

 

Dysponuje najnowocześniejszym sprzętem do fotografowania i warsztatem zawodowym, więc zapraszam do skorzystania z moich usług.

Nie ma żadnych informacji na ten temat, jak zrobić zdjęcie z dnia na dzień, czy powinien być wykonany przez profesjonalistę. Zrobione dobre zdjęcia, więc podstawa, tego celu potrzeba więcej niż aparat w smartfonie. Fotograf jest wyposażony w sprawdzony sprzęt, zapas kart i akumulatorów.

Fotograf powinien być obserwowany przez wszystkich, może być na miejscu, wpływać na zachowania uczestników. Osoby fotografowane powinny czuć się w jego obecności komfortowo. Umiejętność bycia dyskretnym pomaga fotografowi tak samo jak dobry sprzęt i doświadczenie. Tylko, gdy jest to naturalne, w sposób rzeczywisty, może być tylko w ten dzień, w czasie, gdy będzie się działo w niedzielę.

Chcąc, przez zdjęcia ze sobą najlepiej wyglądają jak to możliwe, dobrze jest opisać stylizowany raport i sesję jeszcze przed ślubem. Np. W tym celu można skorzystać z możliwości obejścia oświetlenia konferencyjnego.

 
 

Kreatywność w fotografii ślubnej

Reportaż ze ślubu czy też sesja pozowana nie musi być nudne i sztampowe. Jako fotograf z doświadczeniem wiem o tym najlepiej! Działy dział fotografii nie stoją w miejscu. Tak jak reszta branż stawiamy na kreatywne rozwiązania. To dzięki nim każda ślubna fotorelacja jest inna, tak jak znajdujący się na zdjęciach ludzie. Różni się oni nie tylko wyglądem, ale także temperamentem i zainteresowaniami, tym bardziej profesjonalnym fotografem . Starając się poznać zdjęcia ludzi w stanie Pokaż sesję, która niejednokrotnie przerasta oczekiwania Nowożeńców.

Chcąc przygotować unikalną sesję plenerową -  i tym samym wzbogacić album ze zdjęciami ślubnymi w niebanalne zdjęcia - warto wybrać ciekawe miejsce do jej realizacji. Moim Klientom proponuję sesje w Tatrach, Karkonoszach, nad morzem lub za granicą np. Islandia, Norweskie fiordy, Szkocja, Włochy, Hiszpania. Zdjęcia w takich miejscach, jak stroje ślubne, aby mieć najlepszą pamiątkę jak można sobie wymarzyć.

Każdy ślub i wesele do mnie nowe wyzwanie, żadne warunki Zdjęcia nie są mi straszne. W swojej pracy staram się być dyskretnym obserwatorem, a kiedy trzeba - reżyserem. Swoją pracę wykonuję profesjonalnie, ponieważ fotografia do mojej wielkiej pasji!

Zapraszam serdecznie do współpracy.